Prekių kategorijos

Plytelių formatai

Plytelių formatai

         Plytelių gamintojai pristato vis daugiau plytelių formatų mūsų interjerams, tam, kad kiekvienam projektui ar būstui būtų galima prisitaikyti sau tinkamiausią dydį, sukurti tam tikros stilistikos interjerą. Šiai dienai plytelių formatų įvairovė yra didelė - nuo mažo formato plytelių ar mozaikos iki labai didelių plytelių formatų matmenų. 

         Renkantis plyteles reikėtų atsižvelgti į klijuojamos patalpos sienų aukštį ir plotį, grindų matmenis, tam, kad pasirinkti tinkamesnį išklijavimui formatą, o kartais esant poreikiui, galima plyteles klijuoti nuo centro, nupjaunant kraštuose. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į plytelės formą - jei renkantės plyteles stačiakampio formos, reikėtų pagalvoti kokia kryptimi horizontaliai ar vertikaliai norėtumėte klijuoti plyteles sienoms, taip pat kokia kryptimi plyteles klijuosite grindims, ar plytelės bus klijuojamos lygiai, ar prastumiant. Jei renkantės kvadratą, toks klausimas nekyla, o retsykiais jei plytelių matmuo nėra labai didelis plytelės gali būti klijuojamos ir pasukus rombu, tai daugiau sudaro klasikinio, provanso interjero įspūdį. Nuostata, kad dideli formatai netinka mažoms patalpoms - klaidinga.          

         Klientams siūlome nebijoti rinktis įvairesnius, didesnius plytelių matmenis ar maišyti plytelių formatus, kas suteiks savitumo Jūsų interjerui. Kaip jau minėta - parenkant formatą svarbu individualios patalpos išmatavimai.

        

Šioje kategorijoje nėra prekių.